CIĘCIE LASEROWE

WIĘCEJ

CIĘCIE BLACH

WIĘCEJ

CIĘCIE WYKRAWARKĄ

WIĘCEJ

GIĘCIE AUTOMATYCZNE

WIĘCEJ

GIĘCIE PRASĄ KRAWĘDZIOWĄ

WIĘCEJ

GIĘCIE PRASĄ KRAWĘDZIOWĄ

WIĘCEJ

GIĘCIE RUR

WIĘCEJ

OBRÓBKA CNC

WIĘCEJ

SPAWANIE ALUMINIUM

WIĘCEJ

SPAWANIE ROBOTAMI

WIĘCEJ

SPAWANIE METODĄ MIG, MAG, TIG

WIĘCEJ

ZGRZEWANIE

WIĘCEJ

MALOWANIE PROSZKOWE

WIĘCEJ

MAGAZYNOWANIE

WIĘCEJ

CONSIGLIO INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Firma Consiglio International od ponad dwóch dekad jest cenionym w kraju i zagranicą producentem najwyższej jakości produktów metalowych. Zajmujemy się podwykonawstwem dla dużych międzynarodowych koncernów w zakresie produkcji szerokiej gamy artykułów metalowych - wyrobów gotowych.

 

W swoich procesach produkcyjnych korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i opieramy się na najlepszych rozwiązaniach, jakie oferuje współczesna technologia. Firma posiada Certyfikat ISO 9001:2015, świadczący o wysokim poziomie zarządzania nastawionym na spełnienie specyficznych wymagań klienta.

Skuteczność oraz ciągłość procesu produkcyjnego jest utrzymywana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę produkcyjną, którą wieloletnie doświadczenie pozwala na utrzymywanie wieloletniej stabilnej produkcji dla swoich klientów.

 

Możliwości firmy Consiglio pozwalają na produkcję komponentów metalowych oraz wyrobów gotowych w bardzo szerokim zakresie – od prostych po wysoko przetworzone. Jest to możliwe dzięki bardzo rozbudowanemu łańcuchowi dostaw, który Firma sukcesywnie rozwija od samego początku swego istnienia.

Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym oraz przestronnymi halami produkcyjnymi, które pozwalają na realizację różnorodnych procesów produkcyjnych, takich jak: